Fatma Methasani – video

Fatma Methasani perlotet teksa flet per marredhenien e saj me mamane e Alfios

JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan | Një zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, ...

Mos i fol Shoferit - E ftuar Fatma Methasani

rtvora #mosifolshoferit Në emisionin “Mos i Fol Shoferit” në RTV Ora, ka qenë e ftuar moderatorja e njohur Fatma Methasani.

Jo vetem mode - Emisioni 39 - Sezoni 8! (7 Qershor 2020)

JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan | Një zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, ...

BE coffee - Intervista - Fatma Methasani (16 qershor 2019)

www.tvklan.al Spektakel humori nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN me Besart Kallaku, Erion Isai & Olsi Bylyku.

'Why Not' nga Roza Lati - Të ftuar Fatma Methasani dhe Arjon Muça

oranews #rozalati #whynot Te ftuar moderatoret Fatma Methasani dhe Arjon Muca. Muca u frymëzua nga Italia për tu bërë pjesë e ...

Kripe dhe Piper 03112016 - E ftuar Fatma Methasani Chicken wings me salce tartara

IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial ...

THUMB 23/ 20 PRILL / PJESA 2- Fatma Methasani flet per lidhjen me Alfion

Moderatorja Fatma Methasani e ftuar në emisionin “Thumb” ka folur për lidhjen me Alfion, planet për dasme dhe zënkat mes tyre.

Ftese ne 5, Fatma Methasani zbulon më shumë nga jeta personale, 17 Tetor 2018, Pjesa 1

Tema: Fatma tregon eksperiencën e saj në televizion, planet dhe projektet e saj per të ardhmen si edhe njohjen e lidhjen ...

Showbiz i javës: Fatma Methasani, Rezarta Shkurta dhe Tuna | Pop Culture 3

Pop Cluture, vjen nën drejtimin dhe moderimin e Dojna Mema. Një projekt me rubrika të strukturuara që përfshijnë grupmoshë më ...

Fatma Methasani rrefen perjetimet e te berit nene per here te pare

JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan | Një zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, ...

BE coffee - Fatma Methasani - Ploteso fjaline (16 qershor 2019)

www.tvklan.al Spektakel humori nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN me Besart Kallaku, Erion Isai & Olsi Bylyku.

#TAG - Intervista | Fatma Methasani

WEBSITE: http://digitalb.al/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Digitalb INSTAGRAM: ...

Fatma Methasani: Mora aq shume kilograme gjate shtatzenise sa nuk merrja dot fryme

JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan | Një zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, ...

Apartamenti 2xl - Dite qejfi me Fatma Methasanin (10.05.2017)

Web: http://www.tring.al/familjare/televiz... Youtube: http://www.apartamenti2xl.tv Facebook: http://www.facebook.com/TringDigital ...

Fatma Methasani: Cfare kam mesuar nga shtatzenia e pare

JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan | Një zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, ...

“Isha e papjekur”, Fatma Methasani tregon arsyen pse përpiqeshe ta mbante fshehur lidhjen me Alfion

rtvora #oranews Në një intervistë për emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora, moderatorja Fatma Methasani ka treguar për ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Контакты